TPS 270i PULSE C /4R/FSC

Kód: 4.075.170
Neohodnotené
€7 204,80 €6 004 bez DPH
Objednané
4,075,170 Na základe kompaktných variantov sa podarilo poskytnúť k dispozícii všetky výhody platformy zariadení TPS/i v ešte kompaktnejšej forme. Vďaka kompaktnej konštrukcii a podávaču drôtu integrovaného do telesa ponúkajú výkonnú, mobilnú alternatívu s úsporou miesta, predovšetkým na staveniskách a v dielňach. Na základe širokého spektra použitia sú aj optimálnym partnerom pre opravy a údržbové práce. TPS 270i C a TPS 320i C sú štandardne vybavené procesom Pulse. Voliteľne sú k dispozícii aj všetky ostatné procesy TPS/i, ako LSC, PMC a štandard.

Detailné informácie

Podrobný popis

TPS 270i PULSE C /4R/FSC - Fronius zvárací zdroj pre MIG MAG zváranie

Tento vysoko výkonný zvárací zdroj TPS 270i PULSE C /4R/FSC od spoločnosti Fronius je navrhnutý špeciálne pre MIG MAG zváranie. Je ideálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov, ktorí vyžadujú spoľahlivý a výkonný zdroj energie pre svoje zváracie práce.

Jednou z hlavných funkcií tohto zváracieho zdroja je jeho sieťové napätie 3x400V, ktoré poskytuje stabilný prúd a umožňuje efektívne a presné zváranie. Sieťové istenie 16A a frekvencia 50-60Hz zabezpečujú spoľahlivú prevádzku a minimalizujú riziko výpadkov.

Sieťové napätie s toleranciou +/-15% a cos fí 0,99 prispievajú k bezproblémovému fungovaniu tohto zváracieho zdroja aj v prípade nestabilného napätia v sieti. Napätie chodu naprázdno je nastavené na 66V, čo umožňuje rýchle a presné nastavenie zváracieho prúdu podľa potreby.

Tento zvárací zdroj má krytie IP23, čo znamená, že je chránený pred prachom a vodou, a je tak vhodný aj pre použitie v náročných pracovných podmienkach. S rozmermi 276/445/687 mm a hmotnosťou 32,7 kg je kompaktný a ľahko prenosný.

Maximálny zvárací prúd 270A a minimálny zvárací prúd 3A umožňujú širokú škálu zváracích aplikácií. Tento zvárací zdroj je vhodný pre rôzne typy materiálov a hrúbok, čo ho robí univerzálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov.

Výrobok TPS 270i PULSE C /4R/FSC sa líši od podobných výrobkov svojou vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a výkonom. Jeho pokročilé funkcie umožňujú zváranie s vysokou kvalitou spojov a minimalizujú riziko chýb. Tento zvárací zdroj je skutočne spoľahlivým partnerom pre každého profesionálneho zvárača.

Tento výrobok je vhodný pre rôzne situácie, vrátane priemyselného zvárania, opráv a údržby, výroby kovových konštrukcií a mnoho ďalších. Jeho vysoký výkon a presnosť umožňujú zváranie s vysokou kvalitou spojov aj v náročných podmienkach.

Je dôležité si uvedomiť, že tento zvárací zdroj nie je vhodný pre nekvalifikovaných používateľov alebo začiatočníkov. Jeho pokročilé funkcie a vysoký výkon vyžadujú odborné znalosti a skúsenosti s MIG MAG zváraním.

Dodatočné parametre

Kategória: Fronius MIG MAG
Hmotnosť: 32.7 kg
Sieťové napätie: 3x400V
Sieťové istenie: 16A
Sieťová frekvencia: 50-60Hz
Tolerancia sieťového napätia: +/-15%
cos fí: 0,99
Napätie chodu naprázdno: 66V
Pracovné napätie: MIG/MAG 14,2-27,5 V
Krytie: IP23
Rozmer šírka- výška - dĺžka: 276/445/687 mm
Hmotnosť: 32,7 kg
Maximálny zvárací prúd: 270A
Minimálny zvárací prúd: 3A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: