Púzdro upínacie TTG2200A pr.1,6
Kód: 42.0001.0698
Neohodnotené
Objednané
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Fronius spotrebné diely TIG
Aký TIG horák/hrdlo máte?: TTG2200A, TTB 220A G, TTB 400A W
Púzdro upevňovacie priemer: 1,6mm