Púzdro upínacie TTG2200A pr.1,0
Kód: 42.0001.0697
Neohodnotené
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Fronius spotrebné diely TIG
Aký TIG horák/hrdlo máte?: TTG2200A, TTB 220A G, TTB 400A W
Púzdro upevňovacie priemer: 1,0mm