Púzdro upínacie TTG1600A pr.3,2
Kód: 42.0001.1151
Neohodnotené
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Fronius spotrebné diely TIG
Aký TIG horák/hrdlo máte?: TTG1600A, TTB 160A G, TTB 300A W
Púzdro upevňovacie priemer: 3,2mm