Čočka plynová TTG1600A 3,2/pr12x11
Kód: 44.0350.1461
Neohodnotené
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Fronius spotrebné diely TIG
Hmotnosť: 0.003 kg
Aký TIG horák/hrdlo máte?: TTG1600A, TTB 160A G, TTB 220A G, TTB 300A W, TTB 400A W
Čočka plynová priemer: 3,2mm