Čočka plynová TTG1600A 1,0/pr.12x11
Kód: 44.0350.1500
Neohodnotené
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Fronius spotrebné diely TIG
Aký TIG horák/hrdlo máte?: TTG1600A, TTB 160A G, TTB 220A G, TTB 300A W, TTB 400A W
Čočka plynová priemer: 1,0mm