Blúza zváračská 86cm 124cmm Weldas

Kód: 44-2530XL
Neohodnotené
€116,76 €97,30 bez DPH
Objednané
Blúza zváračská 86cm 124cmm Weldas je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý poskytuje vysokú ochranu pri zváraní. Je vhodná pre profesionálnych zváračov a splňuje všetky potrebné bezpečnostné normy. S dĺžkou 86 cm a obvodom hrudníka 124 cm sa hodí pre väčšinu postav. Tento produkt od renomovanej značky Weldas je spoľahlivým partnerom pri práci s horúcimi materiálmi a poskytuje pohodlné nošenie po celý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blúza zváračská 86cm 124cmm Weldas

Táto zváračská blúza je navrhnutá špeciálne pre ochranu pri zváraní. Je vyrobená z kvalitných materiálov a poskytuje spoľahlivú ochranu pred jiskrami, horúčavou a inými nebezpečnými faktormi spojenými so zváraním.

Funkcie výrobku:

  • Ochrana pred jiskrami: Blúza je vyrobená z ohňovzdorného materiálu, ktorý účinne chráni pred jiskrami a odoláva vysokým teplotám.
  • Pohodlné používanie: Blúza je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a voľnosť pohybu pri práci. Je vybavená elastickými manžetami a pásom, ktoré zabezpečujú príjemné priliehanie k telu.
  • Vysoká odolnosť: Vďaka kvalitným materiálom a pevnému prešívanému švu je táto blúza odolná voči opotrebeniu a dlhodobo slúži svojmu účelu.

Odlišnosti od podobných výrobkov:

Táto blúza sa vyznačuje svojou vysokou kvalitou spracovania a odolnosťou voči vysokým teplotám. Je vyrobená z ohňovzdorného materiálu, ktorý je špeciálne navrhnutý pre zváranie. Taktiež je dostupná vo veľkosti XL so šírkou 86cm a dĺžkou 124cm, čo zaručuje pohodlné priliehanie pre väčšinu používateľov.

Vhodné situácie:

  • Zváranie v priemyselných podnikoch
  • Zváranie na stavbách
  • Zváranie v dielňach

Neodporúčané situácie:

  • Používanie v extrémnych teplotách, ktoré presahujú špecifikované limity výrobku
  • Používanie pri iných pracovných úlohách, ktoré nie sú spojené so zváraním

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pracovné pomôcky
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť: XL- š-86cm, d-124cm
Veľkosť: XL- š-86cm, d-124cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: